شرایط جدید اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

این نوع اقامت در شرایطی خاص اتفاق افتاده و کاملا محدود و تنها برای 200 شرکت بوده و در دهه اخیر بی سابقه میباشد: این شرکت میتواند از طریق 1 نفر ،یا شراکت 2 نفر و در نهایت 3 نفر ثبت گردد که هر کدام از این 3 نفر می توانند همسر و 2 فرزند زیر 22 سال خود را برای اخذ اقامت دائم به کانادا منتقل نماینند و پس از گذشت یک سال از تاریخ شروع بکار شرکت ، اقامت دائم ویا پی آر کانادا را برای خود و خانواده شان کسب نمایند. ابتدا مابین موسسه قلم و کارفرما قرارداد حقوقی برای اخذ ویزا و ثبت شرکت عقد می گردد و شرکت ابتدا در انگلستان و سپس در کانادا ثبت می گردد. ثبت شرکت در انگلستان به این خاطر میباشد که که برای اخذ ویزای کانادا ،ویزای اروپا نیاز میباشد،اما طبق قرارداد بسته شده با اتاق بازرگانی کانادا ،شرکت باید ابتدا در کانادا و سپس در انگلستان ثبت شده تا فعالیت خود را بصورت بین المللی نیز آغاز نماید.این پروسه پس از یک ماه و نیم به نتیجه رسییده و ویزای کاری برای اعضای شرکت صادر می گردد.پس از مراجعت به کانادا ، شرکت به همراه حساب بانکی،مستر کارت ، و دسته چک کانادایی به شما تحویل داده میشود. و طبق قرارداد عقد شده با اتاق بازرگانی کانادا شما نیاز به سرمایه گذاری از طرف خودتان در این کشور ندارید ،هرآنچه برای شروع فعالیت شرکت نیاز دارید مانند: تهیه محلی برای شرکت، وسایل ،محل زندگی، تهیه اجناس، و خرید های اولیه برای شروع فعالیت و داد و ستد نیاز دارید میتوانید از طریق این دسته چک تهیه نمائید (این شرایط تنها برای یکسال اول فعالیت و ورود به کشور کانادا میباشد)

این مبالغ بعدا از محل مالیات شما کسر میگردد. در ابتدای فعالیت شرکت یکنفر مشاور که بازرس نیز میباشد از طریق اتاق بازرگانی ایران و یا کانادا در اختیار شرکت قرار میگیرد که شما را با تجارت و اقتصاد کانادا آشنا می کنند. اگر شما تجارت خاصی را مدنظر دارید میتوانید میتوانید ارائه کرده  و همان کار را در شرکت انجام دهید در غیر اینصورت  برای شما 6 تجارت مختاف نسبت به موقعیت زمانی کشور کانادا و اقتصاد آن کشور تعریف میگردد. شما با مشاوره کارشناس میتوانید یکی را انتخاب کرده و کسب و کار خود را آغاز نمائید. مشاور وظیفه دارد شما و شرکت را با کارخانه های تولید کننده یا شرکتهای مادر آشنا کرده و برای شرکت خرید نماید سپس شرکت را به بازار هدفنیز معرفی نماید.پس از گذشت 3ماه از فعالیت شرکت،شما میتوانید همسر و 2 فرزند زیر 22 خود را به کانادا منتقل نمائید.(اهمیت اصلی این پروژه در این موضوع نهفته هست که طبق قرارداد ما و اتاق بازرگانی کانادا ،افرادی که برای ثبت شرکت به  آن کشور معرفی میگردندافرادی کاری هستند که دغدغه و کسب و کار دارند) در این یک سال با شرکت کار کرده و مشاور نیز شرکت را محکوم به سود ده بودن و پیشرفت مینمایند. پس از گذشت یکسال اقامت دائم و یا پی آر کانادا برای شما و خانواده محترمتان صادر میگردد(یکی از وظایف اصلی مشاور جلوگیری از هرگونه کاستی در کار،رکود،ورشکستگی و زیان ده شدن شرکت میباشد)

مدارک لازم:

1.پاسپورت و کپی برابر با اصل آن

2.کپی برابر با اصل صفحه اول و دوم شناسنامه و در صورت منمم دار بودن موسسه از صفحه متمم وپشت و رو کارت ملی

3.کارت پایان خدمت ویا معافیت

4.مدیرعامل باید آیلس 4 زبان داشته باشد

این مدارک در صورت دارا بودن، برای درج در پرونده بوده و ضروری نمیباشد:

1.مدارک تحصیلی

2.سوابق شغلی

3.سوابق بیمه

4.گواهینامه های مهارت فنی

5.چنانچه در رشته های علمی ویا ورزشی مقامی کسب کرده باشید.

تبصره: چنانچه در کشور ایران و هرجای جهان دارای سوسابقه کیفری میباشید به موسسه اطلاع دهید در غیر اینصورت عواقب آن بعهده شخص شما میباشد.

سوالات متداول:

1.هزینه ثبت شرکت چقدر میباشد؟

هزینه ثبت شرکت 500 میلیون تومان میباشد که اگر شرکت تکنفره باشد به عهده یکنفر میباشد،اگر 2نفره باشد نفری 250 میلیون تومان و اگر 3 نفره باشد تقسیم بر 3 شده  و هر نفر 170 میلون تومان میباشد.

 

2.با هر شرکت 12 نفر میتوانن اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند ،در اینصورت هزینه هرنفر چقدر میباشد؟

حدودا 42 میلیون تومان

 

3.همراه با عقد قرارداد چه مبلغی دریافت میگردد؟

نصف مبلغ قرارداد

 

4.آیا چنانچه ما درخواست کنیم قرارداد در دفترخانه عقد گردد انجام میدهید؟

بله

 

5.آیادر صورت انجام نگرفتن کار ضمانت برگشت پول و سرمایه ما،از طرف شما در قرارداد درج میگردد؟

بله در قرارداد ذکر میگردد در صورتی که به هر شکل و عنوان کار از طرف ما انجام نپذیرد کلیه مبلغ بدون کسر هزینه ها عودت میگردد.

 

6.آیا اگر برای ضمانت کار ، ما سفته تهیه کنیم شما امضا میکنید که یک ضمانت اینچنینی هم از شما داشته باشیم که خیالمون راحت بشه؟

بله

 

7.آیا میتوانیم خواهر و برادر و پدر و مادرمان را همراه خود به کانادا ببریم؟

پس از اینکه اقامت دائم شما صادر گردید و پاسپورت کانادایی گرفتید میتوانید برای مهاجرت آنها اقدام نمائید.

 

8.من بهمراه زن و فرزندانم میخواهم این کار  را انجام دهم ولی  فقط 170 میلیون دارم و آیلس هم ندارم،آیا شما مشتری های دیگری دارید که همین حالت را داشته باشند و بهم معرفی کنید تا کار با 3 شریک انجام بشه؟    بله

 

9.چه تضمینی وجود دارد که شریکی که نمیشناسیم بعدا مشکل ساز نشه و خدایی نکرده کلاهبرداری نکنه؟

قبل از شروع کار ،قرارداد سفت و سخت حقوقی بین شما عقد مینمائیم.

 

10.من به غیر از این پول سرمایه دیگری ندارم،چطور و با کدام سرمایه کارم را در کانادا شروع کنم؟

در کشور کانادا دسته چک در اختیار شما قرار میگیرد. شما تمامی اقلامی که نیاز دارید می توانید با دسته چک تهیه فرمائید. این دسته چک در سال اول از طریق اتاق بازرگانی کانادا پاس میگردد.

 

11.ما از تجارت و اقتصاد کانادا اطلاعی نداریم ،آیا در آنجا کسی هست که ازش راهنمایی بگیریم؟

بله مشاور برای تمامی روزهای کاری کنار شما خواهد بود و شما را با اقتصاد کانادا و تجارت جهانی آشنا میکن

 

12.آیا مشاور حقوقش رو از ما میگیره؟

خیر از اتاق بازرگانی کانادا دریافت مینماید

 

13.اگر بریم کانادا و با شرکت کار نکنیم چی میشه؟

برمیگردید ایران

 

14.آیا همسر و فرزندانم اجازه تحصیل در کشور کانادا را دارند؟

بله

 

15.در چه شهرهایی اجازه کار داریم؟

در تمامی شهرهای کشور کانادا

 

16.در ابتدا چه نوع ویزایی برای ما صادر میگردد؟

کاری

 

17.آیا قبل از رفتن میتوانیم با کسی درباره شرایط کار و اقامت دائم در کشور کانادا مشاوره بگیریم و یک سری از شرایط رو بدونیم؟

قبل از رفتن براتون کلاس برگزار میشه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09129263413 خانم سهرابی

09124866047 آقای آریا

 

13732168_172813613136102_1397745673_n-300x290 ثبت شرکت در کانادا